HAKKIMIZDA

Klas Koltuk Döşeme İzmir bölgesinde geçmişten günümüze edinmiş olduğu deneyim ve tecrübesi ile faaliyetine devam etmektedir. Klas Koltuk Döşeme hemen izmirin her bölgesindeki memnun müşterileri sayesinde yapmış olduğu işi dahada benimseyerek gelmek istediği yere en kısa sürede ulaşmıştır. Klas Koltuk Döşeme müşterilerinin titiz ve talepleri doğrultusunda sürekli kendini ve kullanmakta olduğu ürünve makina parkı sürekli yenilemektedir. Klas Koltuk Döşeme  müşteri beklentilerini baz alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Klas Koltuk Döşeme müşteri beklentilerini karşılarken daima aşmayı hedeflemiştir. Sürekli gelişen ve değişen ülkemizde beklentilerde sürekli olarak değişmektedir. Klas Koltuk Döşeme  daima beklenti ve hizmet odaklı çalışmalarını sürdürmüştür. Klas Koltuk Döşeme özellikle İzmir, Karşı Yaka, Konak, Gazi Emir, Balçova, NARLIDERE, Güzel Bahçe, Bayraklı, Karabağlar gibi bölgelerde aktif olarak hizmet vermektedir. 

Klas Koltuk Döşeme  müşterilerimizin en çok memnun oldukları noktalar işlerinin istedikleri gibi olması, istenilen malzemenin hakkıyla kullanılması, en önemlisi bizlerden memnun kalınmasıdır.